Softnews

Найпопулярніший месенджер ввів нові обмеження через коронавірус

Розробники найпопулярнішого у світі месенджеру оголосили про введення нових обмежень на масову пересилку «вірусних» повідомлень. Тепер деякі повідомлення можуть пересилатися тільки одній людині, а не п’яти, як це було раніше. На такий крок розробники пішли, щоб знизити швидкість поширення дезінформації про коронавірус.


Мова йде про «часто пересилаємі» повідомленнях, які були передані через ланцюжок з п’яти або більше осіб. Такі повідомлення користувачі зможуть переадресовувати тільки одній людині. Такий підхід дозволить знизити швидкість проходження інформації через WhatsApp, завдяки чому поширення фальшивих новин на платформі сповільниться.

« Ми знаємо, що багато користувачів відправляють корисну інформацію, а також забавні відео, меми та іншу інформацію, яку вважають значущою. В останні тижні люди також використовували WhatsApp для організації підтримки працівників охорони здоров’я. Тим не менш, ми спостерігаємо значне збільшення обсягів повідомлень з дезінформацією. Ми вважаємо, що важливо уповільнити поширення цих повідомлень, щоб WhatsApp залишався місцем для особистих бесід», – йдеться в повідомленні розробників.

Варто відзначити, що в минулому в WhatsApp користувачі могли буквально в кілька кліків переслати повідомлення 256 користувачам. Експерименти з обмеженням переданих повідомлень почалися в 2018 році, а переадресовані послання стали маркуватися відповідним чином. Варто відзначити, що нові обмеження є помірними, оскільки ніхто не забороняє користувачам пересилати одне повідомлення по черзі кільком людям.

Back to top button