Redmi K30 Pro vs Xiaomi Mi 10 Pro: який смартфон кращий

Зараз на головній

У цьому році на ринку смартфонів стався один вельми важливий, хоча і «локальний», переворот, який багато упустили. Мова про вихід смартфонів лінійки Xiaomi Mi 10.


Звичайно, сам вихід навряд чи хтось упустив, але справа не в цьому. Справа в ціні цих апаратів. Нагадаємо, навіть в Китаї Mi 10 стартує з 575 доларів, а Mi 10 Pro – з 715 доларів, а в Європі так і зовсім все дуже «весело»: 800 євро за молодшу модель і від 1000 євро – за старшу. Для порівняння, Mi 9 стартував на рідному ринку за 445 доларів, а на європейському – за 450 євро.

У чому ж переворот? У тому, що тепер за межами Китаю розрив між абсолютною більшістю смартфонів Xiaomi / Redmi і флагманськими Mi 10 просто величезний. По-перше, це означає, що багато, хто раніше купував флагмани Xiaomi, в цьому році виберуть або смартфони молодшого віку, або підуть до іншого бренду. А по-друге, незабаром можна очікувати виходу абсолютно нових моделей, які заповнять нішу, що утворилася.

Зараз же у Mi 10 і Mi 10 Pro лише одна альтернатива, якщо ми говоримо про Xiaomi. Це Redmi K30 Pro. Може лише він скласти конкуренцію свого більш статусному побратиму? Відео нижче дозволить розібратися в цьому питанні краще.

Як можна бачити, смартфони дуже близькі за швидкістю роботи, що цілком логічно: ідентична платформа, схожі інші параметри і один і той же виробник. В результаті молодший апарат навіть виграв, хоча часто різниця така, що перемога того чи іншого апарату досить умовна.

Підсумовуючи, якщо для вас важлива в першу чергу швидкість роботи і продуктивність, можна сміливо вибирати Redmi K30 Pro. До того ж у нього є версія Zoom Edition з камерою, подібною мікроскопу.  

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Як швидко відписатися від настирливих листів на електронну пошту

Сьогодні поговоримо про те, як позбутися від спаму на електронну пошту від різних інтернет-магазинів та інших організацій. Електронна пошта сьогодні...

Більше схожих статей