Hardnews

Redmi K30 Pro vs Xiaomi Mi 10 Pro: який смартфон кращий

У цьому році на ринку смартфонів стався один вельми важливий, хоча і «локальний», переворот, який багато упустили. Мова про вихід смартфонів лінійки Xiaomi Mi 10.

Звичайно, сам вихід навряд чи хтось упустив, але справа не в цьому. Справа в ціні цих апаратів. Нагадаємо, навіть в Китаї Mi 10 стартує з 575 доларів, а Mi 10 Pro – з 715 доларів, а в Європі так і зовсім все дуже «весело»: 800 євро за молодшу модель і від 1000 євро – за старшу. Для порівняння, Mi 9 стартував на рідному ринку за 445 доларів, а на європейському – за 450 євро.

У чому ж переворот? У тому, що тепер за межами Китаю розрив між абсолютною більшістю смартфонів Xiaomi / Redmi і флагманськими Mi 10 просто величезний. По-перше, це означає, що багато, хто раніше купував флагмани Xiaomi, в цьому році виберуть або смартфони молодшого віку, або підуть до іншого бренду. А по-друге, незабаром можна очікувати виходу абсолютно нових моделей, які заповнять нішу, що утворилася.

Зараз же у Mi 10 і Mi 10 Pro лише одна альтернатива, якщо ми говоримо про Xiaomi. Це Redmi K30 Pro. Може лише він скласти конкуренцію свого більш статусному побратиму? Відео нижче дозволить розібратися в цьому питанні краще.

Як можна бачити, смартфони дуже близькі за швидкістю роботи, що цілком логічно: ідентична платформа, схожі інші параметри і один і той же виробник. В результаті молодший апарат навіть виграв, хоча часто різниця така, що перемога того чи іншого апарату досить умовна.

Підсумовуючи, якщо для вас важлива в першу чергу швидкість роботи і продуктивність, можна сміливо вибирати Redmi K30 Pro. До того ж у нього є версія Zoom Edition з камерою, подібною мікроскопу.  


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button