Hardnews

Xiaomi випустить унікальну функцію для своїх Mi Band

Xiaomi Mi Band 4

У мережі з’явилася інформація про те, що компанії Huami і Xiaomi планують випустити унікальне оновлення для своїх фітнес-трекерів. Після завантаження даного апдейта користувачі зможуть вимірювати температуру свого тіла.


Варто відразу ж уточнити – дана інформація надана інсайдером, представники компанії офіційно її не підтвердили. Однак якщо проаналізувати реакцію експертів на дані, можна зробити висновок, що інсайдером виступає джерело дуже високого рівня достовірності, можливо, працівник фірми-виробника. Якщо врахувати те, що інформаційні агентства не розголошують ім’я джерела, все дуже серйозно.

Xiaomi Amazfit Band 6

Як доказ своїх відомостей, інсайдери виклали в мережу скріншоти опції, яка стане доступна при завантаженні оновлення. Відома також назва даного апдейта – MiFit. Завантаження додаткової опції відбудеться через інтернет, віддалено – нічого закачувати або встановлювати не потрібно, все пройде в автоматичному режимі.

Працювати опція буде за новою схемою – вимірювання температури стане відбуватися за допомогою застосування «закону Лібермейстера», а також аналізу частоти пульсу. Тобто браслети не працюватимуть за принципом термометра, як це прийнято в спеціалізованих гаджетах. Так як оновлення відбудеться через інтернет, використовуватися будуть вже наявні технічні модулі пристроїв. Інсайдер уточнив, що в першу чергу оновлення отримають трекери «Амазфіт Band 5» і «Сяомей Mi Band 5». Після цього аналогічні апдейти вийдуть на Xiaomi Mi Band 4, треті і другі моделі. Терміни у витоку не вказуються, тому нам залишається тільки чекати офіційних даних.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар установил стоимость 1 Гб интернета в 100 гривен для всех абонентов

В минуле

З’ясувалося, які смартфони Xiaomi отримають MIUI 13 першими

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle