Hardnews

Дрони почали робити дезінфекцію проти Covid-19

Обговорення

Дрони DJI почали використовуватись для дезінфекції проти Covid-19. Першою країною яка використала подібну технологію стала Іспанія.


Зараз іспанські військові приступили до застосування сільськогосподарських дронів, в тому числі від китайської DJI, у своїй боротьбі проти Covid-19. Партнер DJI в Іспанії, компанія Stock RC, надає допомогу Іспанському військовому підрозділу з надзвичайних ситуацій (UME) в проведенні операцій по дезінфекції.

«Іспанія стала першою європейською країною, яка почала використовувати сільськогосподарські безпілотники для стримування пандемії», – повідомила недавно DJI. Дрон DJI Agras MG-1 був однією з двох моделей, які UME успішно випробувала для дезінфекції великих площ на відкритому повітрі, а також всередині великих об’єктів. Іншою моделлю став безпілотник DRONEHEXA XL від іспанського виробника DroneTools.

DJI Agras MG-1

Використання БПЛА в глобальній боротьбі з пандемією коронавірусу може допомогти зміцнити імідж китайської компанії DJI, яка стикається зі звинуваченнями з боку США з приводу збору даних про споживачів на користь влади Китаю. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Google показав користувачів, які не дотримуються карантину

В минуле

Вчені розповіли, чому коронавірус потрібно лікувати терміново

В майбутнє

Також буде цікаво