Дрони почали робити дезінфекцію проти Covid-19

Зараз на головній

Дрони DJI почали використовуватись для дезінфекції проти Covid-19. Першою країною яка використала подібну технологію стала Іспанія.


Зараз іспанські військові приступили до застосування сільськогосподарських дронів, в тому числі від китайської DJI, у своїй боротьбі проти Covid-19. Партнер DJI в Іспанії, компанія Stock RC, надає допомогу Іспанському військовому підрозділу з надзвичайних ситуацій (UME) в проведенні операцій по дезінфекції.

«Іспанія стала першою європейською країною, яка почала використовувати сільськогосподарські безпілотники для стримування пандемії», – повідомила недавно DJI. Дрон DJI Agras MG-1 був однією з двох моделей, які UME успішно випробувала для дезінфекції великих площ на відкритому повітрі, а також всередині великих об’єктів. Іншою моделлю став безпілотник DRONEHEXA XL від іспанського виробника DroneTools.

DJI Agras MG-1

Використання БПЛА в глобальній боротьбі з пандемією коронавірусу може допомогти зміцнити імідж китайської компанії DJI, яка стикається зі звинуваченнями з боку США з приводу збору даних про споживачів на користь влади Китаю. 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,084Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Колектори назвали тип боржників, з якими вони бояться працювати

Представник колекторської компанії, який захотів залишитися анонімним, заявив, що існує вид боржників, з якими бояться працювати навіть досвідчені «вибивателі...

Більше схожих статей