Hardnews

Huawei P40 стали найбільш інтелектуальними смартфонами на ринку

Обговорення
Huawei P40

Представлені вчора смартфони Huawei лінійки P40 засновані на SoC Kirin 990 5G. Це покращена версія звичайної SoC Kirin 990, відомої нам по базовим моделям лінійки Mate 30.


Kirin 990 5G відрізняється від звичайної Kirin 990, по-перше, іншим техпроцесом виробництва (7nm + EUV), по-друге, підвищеною частотою двох процесорних кластерів з трьох, по-третє, інтегрованим модемом 5G, і по-четверте, додатковим великим ядром блоку NPU.

І саме останнє зробило новинку Huawei лідером рейтингу AI Benchmark, що визначає саме продуктивність роботи з програмами штучного інтелекту.

Правда, як можна бачити, Huawei P40 приблизно на 25% обійшов і інші смартфони компанії, засновані на тій же Kirin 990 5G, і неясно, чому. У будь-якому випадку, зараз саме апарати лінійки Huawei P40 є найпродуктивнішим у світі, якщо говорити про додатки ШІ.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Опубліковано відео з ураженням легень коронавірусом

В минуле

Xiaomi Mi Note 10 Lite фактично не поступається старшій моделі

В майбутнє

Також буде цікаво