Hardnews

Експерти назвали період, коли коронавірус найбільш зразаний

Обговорення
Коронавірус

Вчені визначили самий заразний період для коронавірусної інфекції. Тобто період після інфікування, коли носій вірусу становить найбільшу небезпеку для оточуючих.


Наукову статтю про це опублікували в авторитетному журналі The Lancet. Вчені проаналізували зразки слини 23 заражених коронавірусною інфекцією нового типу COVID-19 з різних лікарень. Вік пацієнтів коливався від 35 до 75 років.

Дослідники з’ясували, що слина цих людей була найбільш заразна протягом першого тижня після появи симптомів. Потім заразність поступово сходила нанівець.

Вчені заявили, що цей факт може пояснити те, чому вірус поширюється так швидко. Адже людина здатна заражати інших ще до того, як буде госпіталізована.

Нагадаємо, на сьогодні в світі зафіксовано приблизно 473 тисяч випадків зараження.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

В Украине запустят приложение, которое заставит вас сидеть в карантине

В минуле

Huawei P40, P40 Pro і P40 Pro+ вийшли: королі мобільної фотографії

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.