Hardnews

Redmi K30 Pro потрапив в руки експертів з DxOMark

Віце-президент Xiaomi і глава бренду Redmi Лу Вейбінг (Lu Weibing) на своїй сторінці в соціальній мережі Weibo недавно провів опитування серед шанувальників, яким він поставив запитання, чи варто відправляти смартфон Redmi K30 Pro для тестування в лабораторію DxOMark.

В результаті більше 120 тис. Чоловік підтримали ініціативу, а всього 40 тис. шанувальників вважають, що в цьому немає сенсу. Лу Вейбінг заявив, що Redmi K30 Pro відправили в DxOMark, але так як лабораторія зараз знаходиться на карантині, а її співробітники працюють віддалено, може пройти якийсь час до появи результатів тестування.

Лідер Redmi не уточнив, але ми не сумніваємося, що в DxOMark вирушила старша версія смартфона, яка отримала назву Redmi K30 Pro Zoom Edition. Вона підтримує 3-кратний оптичний і 30-кратний гібридний зум.

Надходження до продажу Redmi K30 Pro на території Китаю відбудеться вже завтра, але навряд чи всі бажаючі зможуть купити новинку. Раніше виробник підтвердив, що на тлі пандемії коронавірусц всього 30% зацікавлених користувачів змогли купити смартфони Redmi K30 за три місяці з моменту їх появи на ринку .


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button