Hardnews

Redmi K30 Pro потрапив в руки експертів з DxOMark

Обговорення
Redmi K30 Pro

Віце-президент Xiaomi і глава бренду Redmi Лу Вейбінг (Lu Weibing) на своїй сторінці в соціальній мережі Weibo недавно провів опитування серед шанувальників, яким він поставив запитання, чи варто відправляти смартфон Redmi K30 Pro для тестування в лабораторію DxOMark.


В результаті більше 120 тис. Чоловік підтримали ініціативу, а всього 40 тис. шанувальників вважають, що в цьому немає сенсу. Лу Вейбінг заявив, що Redmi K30 Pro відправили в DxOMark, але так як лабораторія зараз знаходиться на карантині, а її співробітники працюють віддалено, може пройти якийсь час до появи результатів тестування.

Лідер Redmi не уточнив, але ми не сумніваємося, що в DxOMark вирушила старша версія смартфона, яка отримала назву Redmi K30 Pro Zoom Edition. Вона підтримує 3-кратний оптичний і 30-кратний гібридний зум.

Надходження до продажу Redmi K30 Pro на території Китаю відбудеться вже завтра, але навряд чи всі бажаючі зможуть купити новинку. Раніше виробник підтвердив, що на тлі пандемії коронавірусц всього 30% зацікавлених користувачів змогли купити смартфони Redmi K30 за три місяці з моменту їх появи на ринку .

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Google почне показувати фільми безкоштовно

В минуле

Huawei P40 показали у всій красі на рекламному відео

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.