Київстар

Київстар допоможе виявити потенційних переносників коронавірусу

Обговорення
коронавірус

Київстар запропонував Мінцифрі дані споживання зв’язку в своїй мережі. Це може допомогти виявляти осередки поширення коронавірусу


Київстар звернувся до Міністерства цифрової трансформації України з пропозицією допомогти інформацією для виявлення потенційних вогнищ поширення вірусу Covid-19. Таким способом передбачається визначити кількість приїхавших з-за кордону абонентів та їх можливі контакти, повідомляє Інтерфакс .

Дані будуть передаватися в неперсоніфікованому форматі. Інформація про споживання мобільного та інтернет-трафіку може свідчити про поведінкові тренди і звички. Вони також можуть показати кореляції між переміщенням населення і випадками зараження.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Через коронавірус ігри на Sony PlayStation 4 завантажуватимуться довше

В минуле

Новий тест на коронавірус визначає хворобу за 5 хвилин

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.