Hardnews

Redmi Max – доступний 4K телевізор з рекордною діагоналлю

Індійський мережевий інформатор Ішан Агарвал (Ishan Agarwal), який продовжує публікувати свіжі новини про новинки мобільної індустрії, поділився ексклюзивною інформацією по сьогоднішній презентації Redmi.


Крім анонсу флагманського смартфона Redmi K30 Pro, як вже повідомлялося раніше, будуть анонсовані і нові пристрої. Першим з них стане 98-дюймовий Redmi Max, джерело не впевнене, мова йде про телевізорі або про проектор. Ми схиляємося до першого варіанту, так як виробник вже опублікував кілька рендерів з телевізором і космонавтом.

Вже зараз можна сміливо припустити, що новинка буде мати розширення 4K, так як така діагональ з 8K розширення буде коштувати неймовірно дорого, а бренд Redmi асоціюється з доступними рішеннями.

Другою підтвердженою новинкою стане Redmi AI Touch Screen Speaker – розумна колонка з екраном діагоналлю 8 дюймів, силует якої, імовірно, показаний на наступному зображенні.

Redmi AI Touch Screen Speaker

Крім того, очікується презентація оновленого ноутбука RedmiBook 14 Ryzen Editon, який отримає 16 ГБ оперативної пам’яті, лінійки аксесуарів, створених за участю американського художника Кіта Харінга, а також пристроїв для розумного будинку.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button