Hardnews

«Приватбанк» викрив професійного шахрая, що крав гроші українців через банкомати

ПриватБанк

Служба безпеки великого українського банку «Приватбанк» виявила шахрая, який зламував банкомати і крав гроші з карток користувачів, а поліція його затримала. На даний момент злочинець перебуває під слідством, а працівники банку усувають пролом в системі безпеки.


Шахраєм виявився 54-річний житель Болгарії, який довгий час промишляє на території України. Він використовував просту, але ефективну схему крадіжки грошей – встановлював в банкомати підроблені зчитувачі карт, а також мініатюрні відеокамери, що зчитують пін-коди з пластика клієнтів. Після цього злочинець виготовляв дублікати карток, заходив на рахунок через  банкомат і знімав з них гроші, використовуючи виявлений раніше пін-код. Створена таким чином дублююча картка спокійно приймалася банкоматом, не вимагаючи ніяких підтверджень особистості, крім коду.

Щоб зупинити зловмисника, служба безпеки банку розробила і привела в дію складний план. Особистість злочинця була встановлена, а правоохоронці затримали його, коли підозрюваний перебував у себе вдома. В ході обшуку житла були виявлені дублікати карток у великій кількості. Як показало слідство, злочинець щомісяця обкрадав користувачів «Приватбанку» на суму в сотні тисяч гривень. Займався він цим більше року, за час своєї діяльності встиг придбати автомобіль представницького класу.

Служба безпеки «Приватбанку» повідомляє, що тактика дій злочинця відома, а можливість її повторної реалізації усунена. На даний момент відносно шахрая ведеться слідча робота, метою якої є виявлення спільників злодія. Точні суми, які злочинець встиг заробити на горі інших клієнтів банку, також встановлюються.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Як отримати одноразовий номер телефону

В минуле

Українські телефонні шахраї придумали схему на 10 000 гривень

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle