Softnews

Коронавірус дістався навіть до Android 11

Android 12

Компанія Google офіційно підтвердила, що щорічна конференція розробників Google I / O в цьому році проводитися не буде ні в якому форматі. Пару тижнів тому стало відомо , що через пандемію коронавірусу компанія вирішила не проводити офлайновий захід. Тоді компанія заявила, що вона вивчає «інші способи проведення заходу, щоб найкращим чином підтримувати зв’язок і продовжувати створювати співтовариство розробників».


Однак в кінці цього тижня компанія Google підтвердила, що конференція розробників Google I / O 2020 повністю скасована, вона не буде проводитися навіть в онлайні. Компанія заявила, що вона продовжить ділитися поточними новинами про розробку операційної системи Android через блоги розробників і форуми спільноти.

Варто відзначити, що на початку цього року були скасовані практично всі заплановані виставки і конференції, наприклад, Microsoft скасувала конференцію розробників Build 2020 , раніше не відбулася Mobile World Congress 2020 року, скасували виставки Photokina 2020 , а також  NAB Show 2020, вперше за 25 років НЕ відбудеться ігрова виставка E3 .

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Nokia випустила унікальну SIM-карту, яка дає доступ до інтернету по всьому світу

В минуле

YouTube буде показувати відео більш поганої якості через коронавірус

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle