Softnews

Відомі деталі Windows 2021: оптимізація SSD та інше

Обговорення
Windows 10

Днями Microsoft випустила нову збірку Windows 10, доступну тільки учасникам програми попередньої оцінки операційної системи. Мережеві інформатори вже опублікували скріншоти дизайну і список нових функцій апдейта, вихід якого очікується лише в наступному році.


У блозі Microsoft з’явилася інформація про випуск збірки Windows 10 21H1 Insider Preview Build 20241, що знаходиться в стадії тестування. Одним з найбільш помітних нововведень оновленої версії ОС стануть тематичні заставки для UWP-додатків, колір яких тепер буде підлаштовуватися під світлий або темний інтерфейс самої Windows.

Ще одна корисна функція нової збірки – оцінка стану SSD-і HDD-накопичувачів на рівні системи в додатку «Оптимізація дисків». У разі їх нестабільної роботи користувач отримає повідомлення про проблему і рекомендацію щодо створення резервної копії даних.

Крім того, Microsoft додасть в меню «Пуск» і на панель задач параметр «Зустріч». З його допомогою можна буде запустити відеодзвінок без завантаження додаткового програмного забезпечення. Ця функція за замовчуванням працює через Skype, але якщо месенджер не встановлено на ПК, чат може запускатися в браузері.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Розширення екрану смартфона: яке вибрати?

В минуле

Телефонні номери, на які не можна передзвонювати

В майбутнє

Також буде цікаво