«Вбивця» Viber та SMS від Google працює без інтернету і безкоштовно

Зараз на головній

Попит на різні сервіси, що дозволяють легко і просто спілкуватися через інтернет, стрімко зростає. Зовсім недавно стало відомо про те, що Viber встановлено на 97% смартфонів українців, і кількість користувачів продовжує активно зростати. Додаток доступний абсолютно безкоштовно, проте працювати він в змозі тільки при наявності доступу до глобальної мережі. Якщо останнього не буде, не вдасться підключитися до серверів, в зв’язку з чим, в свою чергу, не вийде навіть довантажити листування, якщо воно раніше не було збережене у вигляді кешу. На радість всіх тих, хто любить більш надійні види зв’язку, компанія Google запустила абсолютно новий вкрай привабливий сервіс для спілкування.


Viber та SMS одним ударом

Компанія Google створила нову технологію передачі даних під назвою Rich Communication Services (RCS), а являє вона собою повноцінний аналог SMS. На відміну від класичних повідомлень, які також працюють без підключення до інтернету, у нового стандарту зв’язку немає обмеження на кількість символів в повідомленні, доставка всієї інформації відбувається моментально, підтримується звіт про доставку і про прочитання, а ще, крім усього цього, за такого роду повідомлення зовсім не потрібно платити кошти.

sms

Більш того, новий месенджер Google є зовсім не якимось майбутнім проектом, а вже зараз працюючим сервісом, яким можуть користуватися всі бажаючі. Очевидно, що Viber ніколи не зможе змагатися з новим ПО, так як нова розробка побудована на базі протоколу RCS, який в найближчому майбутньому повинен буде повністю замінити собою SMS. Використовувати новий спосіб обміну інформацією неймовірно просто, тому що для цього потрібно просто всього-на-всього відвідати магазин Google Play, після чого, слідом за цим, скачати звідти офіційний фірмовий додаток під назвою Android Messages. Коли все зроблено, необхідно запустити нову програму і зайти в налаштування, слідом за чим активувати режим RCS.

Де працює нова технологія

Оскільки мова йде про абсолютно новий протокол передачі даних, необхідно зробити так, щоб він підтримувався на рівні оператора мобільного зв’язку. Зараз понад 50 операторів зв’язку в світі надають доступ до такої технології.   В Україні дана технологія поки не є ширпоко поширеною, проте lifecell уже її тестує. Якщо оператор мобільного зв’язку не пропонує підтримку технології Rich Communication Services, відправляти такого роду повідомлення можна через інтернет, причому підійде як мобільний, так і Wi-Fi.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,969Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей