Використання не активованої Windows: які наслідки та обмеження можуть бути

Зараз на головній

Почнемо ми з такого моменту, як активація Windows. Коли ви встановлюєте систему, вам в процесі буде запропоновано ввести ключ продукту. Але всі розуміють, що цього ключа може не бути в даний момент, а хтось зовсім і не збирається його купувати.


Таким чином ми можемо пропустити введення ключа і натиснути кнопку нижче. Система, як не дивно, не наполягатиме на введенні ключа.

Встановлення проходить нормально. Система починає “показувати зубки” вже в роботі. Але чи так вони страшні?

Отже, які наслідки неактивації системи вас підстерігають?

Вам будуть нагадувати про активацію в параметрах і на робочому столі, спеціальним повідомленням. Вам будуть недоступні параметри персоналізації, що не дозволить поміняти картинку робочого столу (але її можна поставити в інший спосіб). Загалом то і все.

Як довго можна користуватися неактивованою системою?

У Windows 10 обмежень немає. Система просто буде нагадувати про активацію, але час користування буде безлімітним. Windows 7,8 дають обмеження на використання системи. Протягом цього “демо-режиму” потрібно зробити активацію Windows, інакше доступ до неї буде закритий.

Windows 10 LTSC, LTSB (корпоративні) також мають обмеження на використання неактивованої системи.

Продуктивність неактивованої системи

Вона працює так само як і активована. Ніяких спеціальних вповільнень немає. Немає ніяких обмежень крім розділу персоналізації.

Юридичний аспект

Тут по суті найголовніші обмеження. За ідеєю ви не маєте права використовувати неактивовану версію. Якщо читати угоду при встановленні, то ключ у вас повинен бути ще до початку установки Windows.

Звичайно, для домашнього використання можна сильно не заморочуватися з приводу ключа, або використовувати активатор. На порядку денному поки не стоїть питання про перевірку фізичних осіб на піратське ПЗ.

Але якщо ви юридична особа, то вкрай рекомендується використовувати легальне ПЗ і тим більше не використовувати активатори. Перевірки юридичних осіб проходять повсюдно, і можна нарватися на великі штрафи.

Хоча з іншого боку – наші держ. органи не будуть рвати спину за іноземну ІТ компанію. Але якщо ви проживаєте в США, то доведеться використовувати легальну копію ОС навіть вдома.

Таким чином ми бачимо, що використання неактивованої версії не несе особливих незручностей крім юридичного аспекту.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,726Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей