Softnews

Через коронавірус заблокували популярну гру про віруси

Plague Inc

Місяць тому розробники популярної гри Plague Inc розповіли про істотне зростання продажів в Китаї, обумовлене спалахом коронавірусу. При цьому творці гри відзначили, що їх дітище не повинно сприйматися як симулятор, і несе лише розважально-пізнавальну функцію.


Однак в Китаї, мабуть, вирішили, що під час настільки серйозної проблеми подібні ігри не повинні бути доступні. Сьогодні розробники опублікували звернення, в якому розповіли про видалення гри з китайського App Store. При цьому виразно причин розробникам ніхто, звичайно, не пояснив. Вони лише отримали повідомлення про те, що їхня гра «включає контент, який є незаконним в Китаї».

Ndemic Creations зазначає, що не знає, чи пов’язана ця ситуація зі спалахом коронавірусу. При цьому розробники згадують, що різні організації, включаючи Центр по контролю і профілактиці захворювань США, неодноразово визнавали важливість освітньої функції Plague Inc.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Apple Watch не здатен визначити миготливу ​​аритмію у 59% випадків

В минуле

Названо найбільш продавані смартфони минулого року

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle