Softnews

Google несподівано оновила свій графічний редактор Snapseed

Обговорення
Snapseed

Ви могли забути, але ще кілька років тому фоторедактор Snapseed, розроблений Google, був досить популярним. Зараз більшість його функцій «перекочувало» в додаток Google Photos, проте він ще дуже далекий від досконалості. Snapseed ж – досить легкий і зручний додаток, функціональності якого вистачає більшості користувачів.


І ось, через два роки, Google раптом згадала про, здавалося б, давно покинуту софтину. Список змін досить короткий і складається з усього двох пунктів. У додатку виправлені помилки і додана темна тема в налаштуваннях. Хоча темна тема була присутня в додатку і раніше, вона трохи не відповідала загальносистемній.

Такий короткий список нововведень, ймовірно, свідчить про те, що в Google з однієї сторони не закинули Snapseed, але з іншої – вважають його вважають практично ідеальним. Не дивно, що програма має масу відданих шанувальників, оскільки дозволяє редагувати фото буквально на ходу, отримуючи при цьому досить непоганий результат.

Додаток Snapseed версії 9.1 вже доступний для завантаження в магазині додатків Google Play .

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi продовжить життя власного флагмана за рахунок заміни батареї

В минуле

Redmi K30 Pro показали в дуже стильному кольорі

В майбутнє

Також буде цікаво