Активуємо захист від прослушки і стеження на смартфоні

Зараз на головній

Проблема конфіденційності стоїть зараз найбільш гостро. Комусь приховувати нема чого, але всім буде неприємно, коли додатки без дозволу використовують мікрофон або камеру в своїх цілях.


Ви могли помітити, що у вас на телефоні або ПК завжди та реклама, яку ви навіть не шукали, а просто говорили про це вголос. Таким чином працюють багато програм. Ми можемо вирахувати такі додатки, і зрозуміти, що використовує мікрофон або камеру в даний момент часу.

Ця функція вже з’явилася в айфонах і її обіцяють додати в майбутній версії Андроїд. Але ми розуміємо, що далеко не всі пристрої отримають наступне оновлення, тому використовуємо альтернативу.

Викачуємо додаток Access Dots, точніше його apk файл. Дозволяємо установку з невідомих джерел і встановлюємо додаток.

При першому запуску побачимо таке вікно, міняємо повзунок і опиняємося в меню спецможливостей.

Знаходимо наш додаток

І даємо йому дозвіл

Отже, як взагалі визначити, що в даний момент використовується мікрофон або камера.

Все просто, збоку ми побачимо значок у вигляді кружка. Якщо кружок помаранчевий, то використовується мікрофон, якщо кружок зелений, то використовується камера.

Все дуже просто і зрозуміло. Можна також зайти в налаштування (знак гайки) і налаштувати зовнішній вигляд цього значка, зробити його зручним для вас

Якщо ви точно знаєте що нічого не повинно використовувати ваш мікрофон або камеру, але значок вказує на протилежне. То проаналізуйте ваші останні встановлені програми, а також “прогуляйтеся” за дозволами для додатків.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Тотальная блокировка: клиентам Монобанка угрожают неизвестные

Мошенничество, когда преступники звонят потенциальным жертвам, представляются сотрудниками банка и угрожают блокировкой карточки, старо, как мир. Или, по крайней...

Більше схожих статей