Softnews

Названо ТОП-5 популярних месенджерів у світі та оголошені цифри їх аудиторій

Комусь подобається Viber, хтось задовольняється сервісом від Facebook, а хтось не визнає ніяких месенджерів, за винятком Telegram. На смак і колір, як відомо, ми всі різні. А тому сьогоднішній огляд побудуємо на даних авторитетного дослідницького агентства Statista.

Чому? Та тому що ця контора вважається кращою за повнотою і якістю проведених досліджень, копає глибоко, але і продає послуги дорого. Один з останніх аналізів якраз стосувався сегмента месенджерів.

1. WhatsApp

Анонсовані нововведення про надання доступу до даних користувачів, загроза блокування облікових записів та скандал, який спалахнув змусили розробників дати задній хід. В результаті WhatsApp втримав лідерство і займає перше місце в світі за кількістю користувачів.

WhatsAppМесенджер встановлений у 2 мільярдів чоловік – це третина працездатного населення планети. До речі, за 2020 рік аудиторія істотно зросла – плюс 400 мільйонів чоловік.

2. Facebook Messenger

Можливо, для користувачів мережі Фейсбук він і зручний, але для масового використання навряд чи підійде. Нам він здається незручним, нефункціональним, повільним.

Втім, він так і тупцює на місці з показником 1,3 мільярда користувачів – ні в плюс, ні в мінус за рік. Підозрюємо, що статистику роблять активні учасники соціальної мережі.

3. WeChat

Китайський WeChat впевнено посідає третє місце за підсумками 2020 року. На тій же позиції він перебував і за підсумками 2019 року. Як то кажуть, стабільність – ознака майстерності.

Правда, у китайця зростання істотне – плюс 200 мільйонів користувачів за рік. Тепер активна аудиторія становить 1,2 млрд осіб. Зрозуміло, що більшість з них китайці, але ж об’єктивно сервіс гідний.

У WeChat можна і таксі викликати, і квартплату внести, і продукти з супермаркету додому замовити.

4. Telegram

Snapchat довго дихав в потилицю «телезі», але він все ж втримався на 4-му місці. Багато в чому приросту посприяв скандал навколо WhatsApp, що спровокував відтік користувачів.

TelegramЗагалом, приріст месенджера за рік – майже 35%. Зараз активна аудиторія сервісу перевищує 500 млн чоловік. Сподіваємося, описувати його не потрібно – лаконічний, можна зателефонувати, обмінятися повідомленнями, є, що почитати.

5. Snapchat

Snapchat – американський месенджер, розроблений в 2011 році. Він був дуже популярний у тінейджерів.

У 2019 кількість активних користувачів складала 191 млн, а за підсумками 2020-го – вже 290 млн. Збільшення у 100 млн при такій загальній кількості (50%) виглядає досить суттєвим. Тим більше що 60% створюють контент і активно ним діляться.

SnapchatЧим привабливий цей месенджер? Для нас – можливістю самостійно визначати тимчасові ліміти. Поставив, наприклад 2 хвилини, відправив друзям відео, а через кілька хвилин воно самовидалилось зі смартфона.

Viber, Skype і ще кілька сервісів увійшли в десятку, але їх сукупна аудиторія здається карликом на тлі одного велетня WhatsApp. Їм щ рости і рости.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button