Статті

Чому сучасні смартфони сильно нагріваються під час роботи і як це виправити

Багато користувачів стикаються з проблемою надмірного нагріву смартфона. Зараз розповімо, чому вона виникає і як з нею боротися.

Захисні чохли

Використовуючи чохол з непродуманою конструкцією, ви можете порушувати систему виведення тепла, що за підсумком призводить до перегріву. Тому якщо гаджет перегрівається в чохлі, радимо покористуватися смартфоном без нього і перевірити – пропаде проблема чи ні.

Фонові додатки

Температура смартфона може підвищуватися через процеси, які працюють в фоні. Рекомендуємо регулярно вбивати їх за допомогою вбудованих в ОС Android інструментів. Так ви значно знизите навантаження на пристрій, а разом з цим заощадите і дорогоцінний заряд батареї.

Шкідливе ПО

Перегрів пристрою може вказувати на те, що на ньому знаходиться шкідливе ПЗ. Спробуйте встановити момент, коли проблем виникла. Може, після установки якоїсь програми?

Видаліть її і для більшої впевненості проскануйте девайс антивірусом. Якщо проблема не зникне – залишається тільки скидати його до заводських налаштувань.

Слабка система охолодження

Тут користувачеві не залишається нічого, крім як змиритися з проблемою. Іноді система охолодження просто не може впоратися з запалом потужного процесора. Найчастіше такі ситуації виникають у смартфонів середнього цінового діапазону , але буває, що від них страждають і флагмани.

Приклад – деякі преміум-пристрої на Snapdragon 888 ( OnePlus 9 Pro , Xiaomi Mi 11). Правда, проявляється вона лише в моменти пікових навантажень, а при вирішенні повсякденних завдань на перегрів немає і натяку.

Проблеми з батареєю

Ще однією причиною перегріву смартфона може бути зіпсована батарея. Тут варіант у користувача тільки один – звертатися в сервісний центр і міняти акумулятор. Правда, в таких закладах вам можуть підмінити не тільки АКБ, а й інші комплектуючі, тому ідея сумнівна. Надійніше буде купити новий смартфон. Звичайно, якщо є можливість.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button