Статті

Стало відомо, чи впливає на якість мобільного сигналу сусідство з мікрохвильовкою, телевізором, холодильником і банківськими картками

Буває, що сигнал мобільної мережі слабшає або пропадає зовсім. Явище це вкрай неприємне, ось люди і намагаються знайти причину цього, пояснюючи погану якість зв’язку впливом інших предметів.

Другий телефон

Однією з речей, які часто звинувачують в тому, що вони «глушать» сигнал телефону є щось тривіальне – інший мобільний апарат. Так це дійсно так.

Телефони, що лежать поруч, наприклад, в одній кишені або сумці, негативно впливають на якість сигналу один одного.

До того ж, їх загальне випромінювання утворює електромагнітне поле, шкідливе для здоров’я людини.

Магнітна застібка на гаманцях і сумочкахНа жаль, і цей пункт теж є правдою.

Однак, в даному випадку все не настільки погано: слабкі магніти лише злегка послаблюють сигнал або створюють незначні перешкоди.

Але звичайно, будь-які магніти від телефонів слід тримати подалі, оскільки при постійному впливі сильних магнітних полів може некоректно працювати компас навігатора GPS смартфона.

Банківська картка

Кредитна картаНапевно, про небажане сусідство двох найцінніших речей читачі чули не раз. Так, безсумнівно, шкода від такого стану речей буде, і краще намагатися його уникати.

Тільки спрямований він у інший бік: справа в тому, що страждає від небезпечної близькості зовсім не телефон.

Банківський продукт не робить жодного впливу на якість мережі, а ось сама карта від тривалого перебування поруч зі смартфоном може швидко прийти в непридатність. Так що будьте акуратніше і зайвий раз подумайте, перш ніж класти її в кишеню на чохлі телефону.

Побутові прилади

Про вплив на зв’язок побутової техніки говорять часто. І тут все залежить від самого приладу і особливостей його розташування в кімнаті.

Випромінювання мікрохвильової печі впливає на телефонний апарат досить сильно при тривалому і прямому впливі. Її хвилі можуть грати роль своєрідних глушників мережі і приводити до поломок приймального і передавального пристроїв.

А ось сусідство з холодильником зовсім нешкідливе для смартфона.

Телевізор і комп’ютер можуть відтворювати шуми від перешкод через свої динаміки, але на якість і силу сигналу мобільного зв’язку не впливають. Так само, як і роутер, який використовує інші частоти, що не заважають мобільному сигналу.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button