Статті

Українцям розповіли, чому пропадає мобільний інтернет під час дзвінка і як це виправити

немає інтернету

Напевно кожен український користувач помічав, що під час дзвінка у нього пропадає мобільний інтернет. Сьогодні ми розповімо про причини цього феномена, а також роз’яснимо – чи можна це виправити чи ні.


Чому відключається мобільний інтернет

У момент розмови підключений до мережі 4G смартфон автоматично перемикається на 2G. Обумовлено це тим, що діапазон LTE призначений виключно для мобільного інтернету, а не розмов.

Мережа 2G, в свою чергу, не здатна одноразово забезпечувати роботу телефонної розмови і інтернету. Саме тому під час дзвінка у вас і пропадає інтернет.

Що зробити, щоб інтернет під час дзвінка не пропадав інтернет

Рішення проблеми є, але підійде воно тільки сучасним смартфонам і буде працювати не у всіх українських операторів. Справа в тому, що для того, щоб апарат зберіг підключення до мережі 4G LTE під час розмови, необхідна функція VoLTE, яка тільки починає розгортатися в Україні. Зокрема зараз її впроваджує Київстар.  Зрозуміти є вона чи ні, можна подивившись характеристики вашого девайса на офіційному сайті. Якщо ви її там знайшли – тоді дивіться наш гайд , в якому ми розповідаємо, як включити VoLTE.

    1. Перше, що знадобиться – викликати панель повідомлень. Майже на всіх Android-смартфонах це можна зробити свайпом вниз від верхньої частини екрану.
    2. Далі зробіть тап з утриманням по значку мобільної передачі даних. Ця дія має викликати меню з налаштуваннями мобільної мережі.
    3. У цьому розділі ви повинні знайти пункт VoLTE HD-виклики і перемкнути тумблер біля нього у включений стан. Якщо його тут немає – значить ваш апарат не підтримує VoLTE.

Тепер ви знаєте причину зникнення інтернету 4G LTE під час розмов, а також спосіб, як це виправити. Поділіться статтею з друзями і близькими, які до сих пір задаються цим питанням.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Майнинг на AMD Radeon RX 6800 и RX 6800 XT

В минуле

Який смартфон купити в подарунок на Новий Рік до 5000 гривень

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle