Hardnews

Redmi K30 Pro вперше красується на живому фото

Обговорення
Redmi K30 Pro

Відмінно себе зарекомендувавший індійський мережевий інформатор Мукул Шарма (Mukul Sharma), який регулярно постачає цікаві відомості про новинки індустрії мобільних пристроїв, опублікував першу фотографію Redmi K30 Pro, яка демонструє лицьову панель пристрою.


Виробник раніше підтвердив, що смартфон буде оснащений висувною фронтальною камерою, що дозволить відмовитися від різних вирізів або отворів в екрані. При цьому фотографія підтверджує, що пристрій все одно отримав досить помітні рамки по периметру, особливо в нижній частині екрана.

Redmi K30 Pro

Redmi K30 Pro

Redmi K30 Pro, імовірно, стане найдоступнішим на ринку смартфоном на базі однокристальної системи Qualcomm Snapdragon 865. Він буде оснащений швидкою оперативною пам’яттю пам’яттю LPDDR5 і флеш-пам’яттю UFS 3.0. Потужність провідної зарядки складе 33 Вт.

Екран повинен мати діагоналлю 6,67 дюйма, основна чотирьохмодульна камера отримає головний датчик зображення роздільною здатністю 64 Мп, а також підтримку оптичної стабілізації зображення.

Виробник підтвердив, що новинка буде представлена ​​24 березня.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Оновлення Windows 10 уповільнює комп’ютер

В минуле

Honor 30S засвітився на нових зображеннях

В майбутнє

Також буде цікаво