Hardnews

Sony обвалила ціну новітньої PlayStation до 2 тисяч гривень

PlayStation

Компанії Sony завжди вдавалося приємно дивувати своїх поціновувачів і, цим самим, лідирувати на ринку ігрових приставок. Її електронні пристрої дозволяють усім, хто захоплюється подібним відпочинком, цікаво проводити вільний час.


Наприкінці 2018 року, геймери мали можливість ознайомитися з новітньою ігровою приставкою Sony PlayStation, оснащеною всім необхідним, що дозволяє виконувати ряд удосконалених функцій.
У корпорації були впевнені, що весь світ навперебій куплятиме нову приставку. Але так не сталося. В усьому «винною» була висока ціна.

На теренах України на старті продажу вона коштувала 3999 гривень. Менш, ніж через місяць, її вартість була 2700 гривень, але це не сильно поліпшило стан справ із реалізації продукту. Активно купували ігрову приставку після зниження ціни лише протягом декількох місяців. Тому Sony вирішила втретє опустити вартість на PlayStation. Тепер, наприклад, українські геймери можуть придбати її менше, ніж за 2 000 гривень (це у 2 рази дешевше, ніж на старті продажу).

За таку низьку ціну відома корпорація пропонує удосконалену перевипущену більше, ніж через 20 років, версію PS Classic. Її перевагами є те, що габарити нової приставки вдвічі менші за «родичку». Вона має, десь, 30 вбудованих ігор. Іще серед приємних відмінностей і те, що ігрова приставка оснащена інтерфейсом HDMI, який можна підключати до сучасних моделей телевізорів і моніторів. У комплекті до консолі PlayStation є аж два геймпади, які дозволяють грати в неї вдвох.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

ПриватБанк вводить в Україні новий спосіб оплати

В минуле

Названо смартфони Xiaomi які отримають MIUI 12

В майбутнє

Також буде цікаво