Hardnews

Вбивця Xiaomi Mi Band 5 коштує всього 500 гривень

Обговорення
Убийца Xiaomi Mi Band 4

Відмінно зарекомендувавший себе мережевий інформатор мукул Шарма (Mukul Sharma) на своїй сторінці опублікував слайд з офіційної презентації фітнес-браслета Realme Band.


Фотографія підтверджує деякі характеристики Realme Band, а також найважливіший момент – ціну пристрою, яка складає всього 20 доларів.

Фітнес-браслет оснащений великим кольоровим екраном, датчиком частоти серцевих скорочень, заряджається він через кабель USB.

Трекер Realme Band має дев’ять режимів для тренувань: їзда на велосипеді, біг, ходьба, ходьба по гірській місцевості, скелелазіння, йога, фітнес-тренування з обтяженнями, велотренажер і крикет.

Realme Band

Пристрій Realme за свої 20 доларів може запропонувати дійсно чимало. Це і досить великий (0,96 дюйма) кольоровий дисплей, і захист від води і пилу (IP68), і постійно активний датчик пульсу. Правда, за замовчуванням він знімає показники лише раз в п’ять хвилин, але для подібних пристроїв це нормально.

Realme Band

Також браслет вміє відслідковувати сон, нагадувати про необхідність розім’ятися, якщо ви засиділися, нагадувати про необхідність випити води, а також відстежувати дев’ять видів спортивних навантажень, включаючи навіть гру в крикет.

Окремо можна виділити підтримку сповіщень з різних додатків і месенджерів. У списку значаться Facebook, WhatsApp, Instagram, Facebook Messenger, Gmail, TikTok, Twitter і YouTube.

Realme Band

Realme Band

Важить новинка всього 20 г. На вибір є три кольори: жовтий, зелений і чорний. Автономність заявлена ​​на рівні 6-9 днів. Також можна відзначити, що заряджається браслет за допомогою інтегрованого роз’єму USB.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Останнє оновлення перетворю смартфони Xiaomi в цеглину

В минуле

Який Samsung Galaxy S20 швидший: Snapdragon vs Exynos

В майбутнє

Також буде цікаво