Старий Xiaomi чи iPhone тепер можна обміняти на новенький Meizu

Зараз на головній

Довгий час колись один з лідерів ринку смартфонів з Китаю Meizu намагається впоратися з підсумками внутрішніх проблем. Для цих цілей компанія, наприклад, запустила послугу трейд-ін, згідно з якою будь-який власник останніх смартфонів компанії може замінити свій апарат на новітні флагмани Meizu 17 або Meizu 17 Pro, само собою з певною доплатою. Зараз же, судячи з останніх даних, подібна можливість з’явилася і у власників пристроїв від інших брендів, в тому числі Xiaomi, OnePlus, Apple і т.д.


Варто зазначити, що найбільша знижка доступна власникам iPhone – за продаж найдорожчого смартфона Apple можна “виручити” 505 доларів, в той час як флагманський Xiaomi оцінюється в 270 доларів. Знижка ж на смартфони OnePlus розташувалася десь посередині – за них можна отримати дисконт до 420 доларів.

OnePlus Clover

Meizu вже заявила, що всі “викуплені” по трейд-іну смартфони вона буде розбирати і перепродувати комплектуючі, щоб домогтися більш ефективного повторного використання. Що цікаво, смартфони безпосередньо самої компанії, також здані в рамках послуги, також відновлюють і проводять через 15 різних процесів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,783Фанитак
503Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей