Hardnews

У iPhone 11 масові проблеми з дисплеєм

Власники Купертинського флагмана iPhone 11 стали помічати дивні речі в відображенні кольорів дисплея, який раптово зеленіє. Причому баг присутній не тільки в базовій версії, але і в iPhone 11 Pro, а також в iPhone 11 Pro Max.

Аналогічна проблема трохи раніше спостерігалася в смартфонах Galaxy S20 і OnePlus 8 Pro, яка була виправлена ​​новим оновленням прошивки. Власникам Apple-апаратів поки доводитися з цим миритися.

iPhone 11 проблеми з екраном

Про неправильну роботу екрану iPhone 11 масово повідомляють користувачі ресурсу Reddit та інших популярних форумів. Неприродний відтінок зеленого кольору з’являється на кілька секунд після розблокування. При цьому, ряд власників відзначають, що проблема виникає при включеній темної темі і опції Night Shift. На короткий час баг зникає після перезавантаження, потім з’являється знову.

Чим конкретно це викликано, розробники поки замовчують. Дещо згладжує ситуацію спільна думка фахівців про те, що проблема не апаратна. Побічно це підтверджується також і тим, що помилка виникає в результаті оновлення iOS до версії 13.4.1. Таким чином, власникам iPhone 11 варто дочекатися наступного апдейту, який і «вижене “кібер-біса”» зі смартфона.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button