Без рубрики

Redmi 9 виходить вже буквально на днях

Обговорення
Redmi Note 9S

Компанія Redmi представила три моделі лінійки Redmi Note 9, до якої також увійшли моделі Redmi Note 9 Pro, а також Redmi Note 9 Pro Max. Однак великий інтерес громадськості продовжує викликати неанонсований смартфон Redmi 9, який повинен стати найцікавішим в плані характеристик пристроєм в своїй ціновій категорії.


В даний момент виробник додав Redmi 9 до списку вже випущених і прийдешніх продуктів на офіційному сайті Xiaomi, що є незаперечним доказом швидкого анонса смартфона.

Телефон проходить під модельним номером M2004J19G, недавно він пройшов сертифікацію місцевого регулятора 3C. Крім того, Redmi 9 також засвітився в базі даних Geekbench, в результаті чого ми дізналися, що новинка повинна бути побудована на базі однокристальної системи MediaTek Helio G80, а обсяг оперативної пам’яті становить 4 ГБ.

В кінці квітня з’явилося передбачуване зображення Redmi 9, яке демонструє потрійну камеру в квадратному блоці, а також врізану в екран здвоєну фронтальну камеру, яка виглядає досить дивно.

Презентація Redmi 9 очікується до кінця місяця.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Monobank допоможе українцям зібрати гроші на машину

В минуле

Xiaomi Mi Band 5 – лучший спортивный браслет на данный момент

В майбутнє

Також буде цікаво