Hardnews

13-ий iPhone відрізнятиметься від попередньої моделі лише цифрою?

iPhone 12

Мало не щодня в соціальних мережах поширюють чутки про нереальні технологічні можливості майбутнього 13-го айфону. Деякі «яблучні» фанати запевняють, що він матиме зігнутий дисплей та інші фантастичні функції. Такі «новини» з’явилися одразу після того, як людству презентували 12-ту модель гаджета від всесвітньо відомої компанії Apple.


Однак один із користувачів соціальної мережі «Твіттер» під ім’ям Джіоріку написав на своїй сторінці про те, що iPhone 13 зовсім не виправдає очікуваних сподівань. Зокрема, в «начинці» пристрою буде відсутній сенсорний датчик Touch ID. А це прямо означає, що наступна модель не стане досконалішою за попередню.

iPhone 12

Та чи варто вірити написаному, адже сумнів викликає вже сам факт, що Джіоріку нібито має пряме відношення до розробки новітнього аксесуара. Невже компанія Apple зупинилася на випробуваних технологіях і не збирається дивувати споживача?

На противагу цій заяві експерти наводять твердження інших, більш впливових, інсайдерів. Приміром, такий собі Мінг-Чі Куо говорить про те, що Apple має намір розробити як мінімум одну одиницю 13-ої моделі зі згаданим вище сенсорним датчиком.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Майже 5G: Київстар запустив надшвидкий інтернет

В минуле

В Windows 7 та Windows 10 знайшли діру в безпеці, яка досі не закрита

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle