Експерт: В камері вашого смартфона є прихована функція

Зараз на головній

Професійний аналітик розповів, що в смартфонах нового покоління камери оснащені спеціальним модулем, про існування якого багато хто не здогадується. Мова йде про датчик, який дозволяє краще знімати в темному приміщенні.


Дану інформацію надав Денис Кусков, керівник інформаційно-аналітичного агентства Telecom. За його словами, сучасні телефони оснащені одним дуже цікавим модулем, який називається Time of flight. Цей пристрій дозволяє краще знімати обличчя людини навіть в темряві. Це означає, що ваш смартфон може вести спостереження в темній кімнаті, відмінно розпізнаючи обличчя всіх присутніх.

Даний модуль працює дуже просто – під час активації камери він випускає інфрачервоний світловий сигнал, який досягає об’єктів, що знаходяться поблизу від телефону. Датчик засікає час «польоту» променя, коли він досягає мети, секунди, витрачені на подолання відстані, фіксуються. Потім процесор розраховує витрачені мілісекунди, після чого пристрій обчислює, на якій відстані знаходиться людина. Після цього камера «наводить зум» на цю відстань, щоб особа і фігура людини була знята в кращому ракурсі.

Якщо врахувати той факт, що сучасні смартфони періодично знімають те, що відбувається навколо, а деякі моделі мають спеціальну камеру, вбудовану в екран телефону, даний датчик дозволяє фіксувати все навколо навіть в непроглядній темряві.

Також експерт розповів про деякі нововведення, які чекають телефони в найближчому майбутньому. Зокрема, скоро ми зможемо використовувати смартфони, на корпусі яких не буде ніяких отворів, зате фронтальна камера стане розташовуватися під екраном. 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

PlayStation перестане працювати без інтернету

У приставку PS4 неможливо грати без вбудованої батарейки та активного підключення до інтернету. Про це повідомляє видання Wccftech з...

Більше схожих статей