Hardnews

“ПриватБанк” без попередження заганяє клієнтів в мінус по карті

У мережі з’явилося відразу два негативних коментаря на адресу українського банку «ПриватБанк», які стосуються зменшень кредитного ліміту. Користувачам не подобається, що фінансова установа без попереджень урізує доступні кредитні кошти, про що вони відкрито заявляють.


Дані відгуки з’явилися на порталі Мінфін. У них описується практично ідентична ситуація – служба безпеки «ПриватБанку» без попередження позбавляє користувачів кредитних коштів. Йдеться про кредитні картки, на яких для клієнта завжди доступний певний кредитний баланс. Ці кошти можна вільно витрачати, проте вчасно погашаючи заборгованість. Чим вище довіра банку до користувача, тим більше йому нараховується кредитних коштів.

Перший клієнт, який залишив негативний коментар, поскаржився на те, що банк урізав кредитний ліміт, загнавши його в овердрафт. Його ліміт становив 40 000 гривень, чоловік користувався цими коштами постійно, вчасно сплачуючи борг в пільговий період. На його карті ще залишалося 2000 гривень, коли він спробував розплатиться в магазині, то виявив, що його баланс негативний і становить мінус 38000 грн. Інший користувач поскаржився на таку ж ситуацію, тільки з іншим лімітом – банк урізав доступні засоби, залишивши на карті борг в 17 500 гривень.

На обидва коментаря була дана відповідь фахівця «ПриватБанку». Він уточнив, що банк не в курсі фінансового стану клієнтів, тому не може надалі дозволяти позичати кошти, поки не буде впевнений, що користувачі зможуть цей кредит виплатити. Оператор додав, що довідка про доходи, яка показує, що клієнт може заплатити вже наявний борг, виправить справу.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button