Hardnews

У iPhone 11 Pro виявили надзвичайний рівень випромінювання

Як повідомляє видання Mydrivers, незалежна зарубіжна лабораторія заявила, що рівень радіочастотного випромінювання iPhone 11 Pro більш ніж в два рази перевищує межу Федеральної комісії зі зв’язку США (FCC).


Для кількісного визначення випромінювання використовується питомий коефіцієнт поглинання електромагнітного випромінювання (Specific absorption rate, SAR). Федеральна комісія із зв’язку (FCC) сертифікує лише ті пристрої, SAR яких не перевищує 1,6 Вт / кг. Незалежна лабораторія заявила, що у випадку з iPhone 11 Pro цей показник становить 3,8 Вт / кг.

Ця заява привернула увагу Федеральної комісії зі зв’язку, яка раніше тестувала смартфон. Повторне тестування показало, що iPhone 11 Pro все ж може використовуватися на території США. При тестуванні створювалися найгірші умови, в деяких випадках iPhone 11 Pro демонстрував легке перевищення встановленого порогу, проте фахівці стверджують, що в звичайних сценаріях використання смартфон не представляє небезпеки для здоров’я або безпеки користувачів.

Apple також заявила, що після ретельної перевірки було встановлено, що її пристрої відповідають всім рекомендаціям і обмеження щодо впливу електромагнітного випромінювання.

Читай наші новини в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button