Hardnews

Українка втратила 150 тисяч гривень при покупці смартфона на OLX

Обговорення
OLX

До відділення поліції №2 (Горішні Плавні) звернулася 49-річна жінка, котра втратила кругленьку суму. Це сталося під час оформлення онлайн-операції на сайті «OLX» при покупці мобільного телефону, – повідомляє Кременчуцький відділ поліції.


Шахраї заволоділи грошима жінки в сумі близько 150 тисяч гривень. Кошти знімали частинами з кредитних карток потерпілої. Жінка повідомила, що аферисти отримали доступ до карток та зняли кошти.

Ймовірно, що потерпіла натрапила на фішинг. Це шахрайський метод, під час якого підміняють інтернет-сторінки. Це роблять, щоб отримати особисті дані. Щоб не втрапити у цю пастку, перевіряйте написання сайту. Фейкові сайти від оригінальних можуть відрізнятися однією чи кількома символами. Також не варто переходити за посиланнями, які надсилає потенційний продавець. Це може бути фішинговий сайт. Користуйтеся лише функціоналом сайту.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Apple iPhone 12 і iPhone 12 Pro не вражають результатами тестів

В минуле

У Київстарі розказали чого чекати абонентам в наступному році

В майбутнє

Також буде цікаво