Hardnews

Вартість інтернету в Україні зросте в 3 рази

Швидкий інтернет

Експерти впевнені, що незабаром українцям доведеться розщедриться, так як вартість інтернету в країні сильно збільшиться. Причина проста – ринок поступово захоплюють монополісти, які швидко піднімуть ціну до європейського рівня.


Дану інформацію надали співробітники інтернет-асоціації ІнАУ. На думку експертів, зараз українці «жирують», оплачуючи інтернет прийнятного рівня за копійки, в той час як європейці платять за нього ж втричі дорожче. Заковика полягає в тому, що зараз ринок поділений між невеликими компаніями, які сильно страждають через численних конкурентів, що пов’язують їм руки. Якщо один провайдер підніме ціни на свої послуги, аудиторія перейде до іншого. До того ж платоспроможність споживача зараз вкрай невисока, що також заважає зростанню цін.

Фахівці вважають, що подібна ситуація не триватиме довго – найближчим часом на ринок зв’язку вторгнуться великі гравці європейського рівня, які почнуть пропонувати послуги настільки високого рівня, що всі клієнти моментально перейдуть під їх крило. «Місця» на ринку вистачить двом-трьом великим компаніям, які зможуть між собою домовитися про введення відповідних їм цін. Варіантів для дрібних підприємців не залишиться – для майбутніх монополістів вже будуть підготовлені умови входження і рівня якості пропонованих послуг, яких досягти небагаті провайдери просто не зможуть через фінансові обмеження. Користувачів же питати ніхто не буде – або у вас є інтернет за вказаною ціною, або його немає взагалі. Єдиним плюсом для споживача виявиться якість послуг – про постійне «просідання швидкості», неякісну роботу ремонтних бригад і нестабільний інтернет можна буде забути. Тільки ось платити за це доведеться не 10 доларів, як це прийнято зараз, а всі 30.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Фарба з iPhone 12 злазить через кілька днів після покупки

В минуле

Дістанеться кожному українцю: Монобанк масово видає карти

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle