Hardnews

Названо смартфон з кращим екраном на ринку

Обговорення
Samsung Galaxy S20 +

З виходом кожного нового флагманського смартфона професійні лабораторії тестують їх в різних сценаріях використання, зокрема, увага приділяється якості дисплея.


На сьогоднішній момент смартфоном з найкращим в світі екраном оголошений Samsung Galaxy S20. Американське агентство Underwriters Laboratories розрахувало енергоспоживання цього дисплея при відтворенні фотографій і інтернет-контенту. Дані показують, що його середня споживана потужність становить 1,3 Вт, що приблизно на 15% нижче, ніж у Samsung Galaxy S10. Завдяки цьому смартфон нагородили сертифікатом «Енергозбереження».

Samsung Galaxy S20

Крім того, швейцарське агентство Societe Generale de Surveillance підтвердило, що новий OLED-екран Samsung також має переваги в порівнянні з попередніми продуктами в плані безпеки для здоров’я користувачів. Він випромінює мінімальний відсоток шкідливої ​​синьої частини спектра світла і перевершує інші OLED-екрани. У порівнянні зі звичайними рідкокристалічними продуктами цей показник нижче на 70%. На підставі цих даних агентство присвоїло цьому екрану сертифікат «Захист очей».

До Galaxy S20 кращий в індустрії екран був у смартфона iPhone 11 Pro, а до нього цю нагороду отримав Samsung Galaxy Note10. Неважко припустити, що Galaxy Note20 і iPhone 12 Pro перехоплять естафетну паличку.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Timex Ironman R300 GPS – розумний годинник з рекордною автономністю

В минуле

Vodafone запустил лучший бюджетный тариф за 1,5 гривны в день

В майбутнє

Також буде цікаво