Hardnews

PlayStation перестане працювати без інтернету

У приставку PS4 неможливо грати без вбудованої батарейки та активного підключення до інтернету. Про це повідомляє видання Wccftech з посиланням на блогера Forest.

Користувач Twitter дізнався про те, що PlayStation 4 нібито може перестати працювати без вбудованої батарейки та активного підключення до інтернету. Щоб перевірити припущення, автор придбав нову PlayStation 4 Slim, витягнув батарейку і спробував запустити будь-яку гру без підключення до мережі. Виявилося, що в цьому випадку приставка видає помилку з кодом CE-30391-6.

Forest розповів, що помилка виникає як у випадку запуску цифрових ігор, так і фізичних копій на дисках. При відсутності автономного живлення, що дозволяє перевірити справжню дату і час, і підключення до сервера Sony і магазину PSN, консоль відмовляється функціонувати. Після виконаних дій автор підключився до інтернету – приставка попросила його ввести логін і пароль облікового запису, а потім дозволила запустити гри.

Блогер зауважив, що геймерам варто уважніше ставитися до своїх консолей і по можливості забезпечувати постійне підключення до мережі. Автор підсумував, що вбудована в приставку батарейка як правило працює близько десяти років, потім її необхідно замінити.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button