Hardnews

Названо топові розумні годинники 2021 року з функцією телефону

Серед користувачів розумних годинників у 2021 році можна зустріти не тільки гіків і хіпстерів, а й звичайних людей. Популярність подібних аксесуарів обумовлена ​​їх функціями, серед яких є ті, що реально полегшують життя. Наприклад – можливість відповідати на вхідні дзвінки прямо з годинника. Які з подібних моделей найкраще підходять для дорослих? З’ясовуємо разом.


№3 – HUAWEI WATCH GT 2 Pro

Солідний аксесуар від китайців. У нього доволі брутальний дизайн, за рахунок якого розумний годинник органічно впишеться в діловий образ. Матеріали для корпусу вибрані відповідні – кераміка і титан. Є вологозахист, тому в HUAWEI WATCH GT 2 Pro можна навіть занурюватися під воду.

Функцію телефону забезпечують вбудовані динамік і мікрофон, тому з годинника можна спокійно відповідати на дзвінки. Ще одна фішка – 4 ГБ вбудованої пам’яті. Досить, щоб завантажити декілька сотень улюблених треків і слухати їх без смартфона.

№2 – OPPO Watch

Oppo Watch

OPPO Watch оснащені крутим 1.91-дюймовим дисплеєм, виконаним за технологією AMOLED. За рахунок розмірів на екрані зручно працювати з повідомленнями, а тип панелі відзначається високою контрастністю і дозволяє зображенню залишатися помітним навіть в сонячний день. Вбудовані динамік і мікрофон забезпечують хорошу чутність в обидві сторони під час розмови.

Як і у HUAWEI WATCH GT 2 Pro тут є вбудована пам’ять, але тут її більше – 8 ГБ. Серед інших фішок: NFC для безконтактної оплати покупок і подвійна ОС зі спеціальним енергозберігаючим режимом.

№1 – Samsung Galaxy Watch 3

 

Крім функції телефону Samsung Galaxy Watch 3 цікаві за рахунок свого дизайну. Виглядає модель нітрохи не гірше класичних моделей. Інший козир – унікальний поворотний безель, якого немає в розумних годинниках жодної іншої фірми. Механізм забезпечує шалено зручну навігацію по інтерфейсу.

Решта функціоналу тут на рівні топових розумних годинників – AMOLED дисплей, 8 ГБ постійної пам’яті, сучасний датчик для виміру рівня кисню в крові, GPS, Wi-Fi, NFC і величезна кількість різноманітних спортивних режимів.

Back to top button