Hardnews

Гнучкий iPhone 12 Flip показали на аматорському відео

Обговорення
iPhone 12

Гнучкі смартфони поки не стали нормою для ринку, але вони вже продаються, таких моделей на ринку вже кілька, і виробники будуть і далі розвивати цей сегмент.


Apple навряд чи найближчим часом випустить гнучкий смартфон, але це не завадило одному дизайнеру уявити, як він міг би виглядати. В даному випадку автор говорить про своє бачення iPhone 12 Flip, але назва не має значення.

Як можна бачити, в даному випадку перед нами не зображення, а ціле відео, нехай і коротке. Смартфон на ньому виглядає футуристично навіть за сьогоднішніми мірками, так як він дуже тонкий і у нього найтонші рамки навколо основного екрану. Крім того, вражає автоматичний механізм розкладання.

Втім, цілком імовірно, що через кілька років подібні пристрої будуть цілком серійними

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Стало відомо скільки коштує Xiaomi Mi 10 по запчастинах

В минуле

Європарламент закликав видалити ряд популярних месенджерів

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.