Sony PlayStation 4 Pro тимчасово можна отримати безкоштовно

Зараз на головній

Нова чудова ігрова приставка від Sony – PlayStation 5 – повинна вийти в передсвятковий період до кінця цього року, якщо не виникне жодних проблем економічного плану. А поки всі чекають п’яту «Соні», можна поки вдосталь награтися в PlayStation 4, на яку всі ексклюзиви вже встигли вийти, і яка вже зарекомендувала себе в якості однієї з кращих і найбільш популярних ігрових приставок. Тим більше зараз ви можете не витрачати на неї гроші – це було б необачно – а отримати її повністю безкоштовно!


Акція для наших дорогих читачів: як безкоштовно отримати ігрову приставку

PlayStation 4 вийшла давно – молоде покоління консольних геймерів вже встигло на ній вирости, але своєї популярності вона не втрачає. Так, в 2016 році її вийшло дві нових модифікації даної консолі – це Playstation 4 Slim, яка є більш компактною версією оригінального четвертої «плойки», і посилена PlayStation 4 Pro, яка, зокрема, здатна підтримувати ультрависоке розширення аж до 4К. Популярність добре ілюструється простою статистикою: за станом на початок поточного року було продано понад 106 мільйонів консолей по всьому світу і більше ніж мільярд примірників ігор на четверту «соні».

Що ж потрібно, щоб повністю безкоштовно обзавестися PlayStation 4? Звичайно ж, взяти участь в нашій новій акції для читачів! Умови у неї вкрай прості, виконуються менше ніж за хвилину. Все, що від вас буде потрібно – підписатися на нас в Google News за посиланням і потім вказати свою адресу електронної пошти у формі, яка знаходиться за посиланням. Результати ми підведемо першого жовтня поточного року.

Як бачите – все гранично просто і чесно. Поспішайте перевірити свою удачу, і, хто знає – можливо, саме ви станете щасливим володарем четвертої «плойки».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,969Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей