Hardnews

Redmi Note 9 вперше показав свій зовнішній вигляд

Обговорення
Redmi Note 8

Перші рендери Redmi Note 9 з камерою в дусі Huawei Mate 20 з’явилися ще 23 лютого , але на той момент важко було повірити, що такий дизайн піде в серію. А між тим, судячи з усього, пішов. Сьогодні різні джерела представили рендери моделі – все в одній і тій же «підтверджуючій» стилістиці.


Як видно, вже ніхто не сумнівається, що Redmi Note 9 і Note 9 Pro будуть виглядати саме так. Якщо джерело, зливше правильний дизайн моделі ще 23 лютого мало рацію, значить і інші дані його про ці смартфони теж вірні. В такому випадку чекаємо Snapdragon 720 в звичайному Redmi Note 9 і MediaTek Dimensity 800 в Redmi Note 9 Pro, акумулятори ємністю 5000 мА · год і … такі ж камери (по крайній мірі, за набором датчиків), як в Redmi Note 8 і Note 8 Pro.

Окремо варто відзначити виконання фронтальної камери, яка врізана в екран. У випадку Redmi K30 Pro виконання Фронталки буде іншим: вона розміщена в висувному модулі.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Redmi Note 9 виходить вже наступного тижня

В минуле

Redmi K30: виходить нова, надпотужна версія смартфона

В майбутнє

Також буде цікаво