Hardnews

Samsung визнала проблеми камери Galaxy S20

Обговорення
Samsung Galaxy S20 Ultra

Samsung пообіцяла виправити проблеми з камерами нових флагманів. Про це з посиланням на заяву компанії повідомляє The Verge.


Корейська компанія визнала проблеми з камерами смартфона Galaxy S20 Ultra, пообіцявши найближчим часом випустити спеціальне оновлення. «Galaxy S20 має новаторську систему камер. Ми постійно працюємо над тим, щоб оптимізувати продуктивність і надати користувачам кращий досвід», – йдеться в заяві Samsung.

Компанія не уточнила, про які саме проблеми йдеться. Редакція The Verge заявила, що в огляді пристрою зіткнулася з проблемами, пов’язаними з помилковим фокусуванням і зайвим згладжуванням шкіри обличчя. Видання відзначило, що випустить огляд Galaxy S20 Ultra найближчим часом, і підкреслило, що про схожі недоліки заявили колеги з сайтів PC Mag і Input.

Раніше журналісти SamMobile знайшли головну, на їхню думку, проблему камери флагманської лінійки Samsung Galaxy S20. Видання відзначило, що зйомка 8К-відео обмежена п’ятьма хвилинами, а хвилина записаного матеріалу займає близько 600 мегабайт в пам’яті смартфона.

Смартфони лінійки Galaxy S20 були представлені 11 лютого. Всі пристрої серії вийшли з флагманськими процесорами Snapdragon 865 і Exynos 990, дисплеями Dynamic AMOLED і підтримкою 5G. Топова модель лінійки, Galaxy S20 Ultra, отримала камеру з чотирма сенсорами, основний з яких має розширення 108 мегапікселів. Оцінений в 38 тисяч гривень апарат підтримує стократний зум.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Названо найбільш продавані смартфони минулого року

В минуле

Huawei чудово почуває себе і без Google Play

В майбутнє

Також буде цікаво