Hardnews

Плавність роботи Samsung Galaxy S20 та Galaxy S10 порівняли на відео

Обговорення
Samsung Galaxy S20

Одною з головних відмінностей нових флагманів Samsung від торішніх моделей стала підтримка частоти оновлення зображення на дисплеї 120 Гц. Співробітники видання PhoneArena вирішили наочно продемонструвати, наскільки смартфони лінійки Galaxy S20 працюють плавніше попередників і інших 60-герцових пристроїв.


У представленому відео показано порівняння роботи актуального і торішнього флагманів Samsung. На першому виставлена ​​частота оновлення екрану 120 Гц, в той час як другий працює на 60 Гц. Передати цей ефект на відео досить складно, тому журналісти зняли гортання списків на обох смартфонах в уповільненому режимі. Це дозволяє побачити, на скільки екран нової моделі плавніше в порівнянні з дисплеєм Galaxy S10.

Нагадаємо, що 120 Гц в нових флагманах Samsung працюють далеко не завжди.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Купить Xiaomi Mi 10 можно будет еще не скоро

В минуле

Samsung Galaxy Fold 2 отримає фронтальну камеру під дисплеєм

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.