Hardnews

Samsung Galaxy S20 проти Galaxy S10: наочна демонстрація переваг

Відомий мережевий інформатор під ніком Ice Universe, який часто ділиться ексклюзивною інформацією про новинки мобільної індустрії, виклав відеоролик, який наочно демонструє одну з ключових переваг Samsung Galaxy S20 в порівнянні з Samsung Galaxy S10.


Нагадаємо, екрани смартфонів Samsung Galaxy S20 оснащені режимом оновлення 120 Гц, що дозволяє бачити набагато більш плавну картинку при скролінгу, ніж при використанні Samsung Galaxy S10, як показано в наступному відеоролику.

Однак головним недоліком, який вже виявили потенційні користувачі Samsung Galaxy S20, є неможливість активації режиму 120 Гц при максимальному розширенні екрану.

Інсайдер впевнений, що Samsung втратить велику кількість потенційних покупців, якщо не активує режим 120 Гц при роздільний здатності QHD + в Samsung Galaxy S20 за допомогою оновлення програмного забезпечення. В даний момент створена петиція, в якій потенційні покупці закликають Samsung включити режим 120 Гц при максимальному розширенні екрану. Багато хто вважає, що смартфон за 1400 доларів (Samsung Galaxy S20 Ultra) просто зобов’язаний мати таку можливість, втім, як і його молодші колеги.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button