Hardnews

6G фактично знищив 5G ще до повноцінного виходу

Прогрес йде вперед величезними темпами, набагато випереджаючи навіть технічні можливості. Здається, технічна сингулярність, про яку писали фантасти – стан, коли людина чисто фізично не може усвідомити зміни в технічному розвитку – вже не за горами. Нещодавно з’явилося ще одне підтвердження цьому: поки весь світ тестує 5G і готується до його повноцінного впровадження, вже ведуться розробки інтернету шостого покоління, де швидкість буде вимірюватися в терабітах. Можливості, які відкриває ця перспектива, воістину невичерпні: наприклад, створення повноцінної віртуальної реальності, яка доповнює нашу. Втім, фантазії про про те, яким стане світ, заснований на найвищих технологіях, ми залишимо для сайтів відповідної тематики. А самі – просто розпишемо, що ж на даний момент відомо про мережі шостого покоління, або 6G.


Перспективи наукового прогресу

6G

Вимоги до мереж, які можна назвати повноцінними мережами шостого покоління, поки що не сформовані, але Китай ще в 2018 році оголосив про початок розробок, які дозволять зробити якісний прорив. Нещодавно на одній з конференцій з інформаційних і комунікаційних технологій майбутнього представник компанії Huawei, відомої своїми передовими розробками в сфері високих технологій, заявив, що нові мережі будуть володіти наступними перевагами:

[adsforwp id=”10622″]
  • Максимальна надійність, що забезпечується передовими технологіями в сфері захисту даних.
  • Субміллісекундні затримки, які дозволяти безперервно передавати величезні потоки інформації в реальному часі.
  • Неймовірна на даний момент швидкість передачі даних – до терабіта в секунду і навіть вище. Величезні сучасні ігри будуть гойдатися за частку секунди, не кажучи вже про фільми.

На даний момент експерти дуже обережно називають датою впровадження 6G 2030 рік. Втім, не варто так вже довіряти цим прогнозам. Нагадаємо, що ті ж експерти говорили – до 2022 року Україні не бачити 5G, але ж він вже тестується в декількох найбільших містах нашої країни (ми писали про це раніше). Так що ми наважимося припустити набагато більш ранню дату, а саме 2023-2025 рік. Коли це все зможуть впровадити в Україні – інше питання. Чи не залишимося ми позаду планети всієї? Втім, можна сподіватися, що все-таки не залишимося.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button