Топ-5 виробників Wi-Fi роутерів: підбірка брендів, яким можна довіряти

Зараз на головній

Wi-Fi роутери — одна з найпопулярніших категорій телекомунікаційної техніки. Їх використовують для забезпечення функціонування різних підприємств і організацій, а також встановлюють вдома для безперешкодного бездротового інтернет-підключення. Виготовленням маршрутизаторів (роутерів) займається велика кількість популярних брендів електроніки. Продукцію деяких з них користувачі обирають без зайвих вагань.


Про переваги п’яти найпопулярніших виробників розповідаємо у нашому огляді.

Asus

Придбати wi-fi роутер Asus — значить інвестувати у стабільний, безпечний і швидкісний інтернет.

Кожен фірмовий маршрутизатор може похвалитися високими показниками надійності та захищеності. Саме завдяки наднадійному захисту пристрої підходять для експлуатації у комерційних цілях. Їх можна встановлювати на промислових підприємствах і в масштабних офісних центрах. Є в асортименті і моделі для домашньої експлуатації. Вони здатні забезпечити оптимальну швидкість бездротового інтернет-з’єднання для фрилансерів, геймерів та інших категорій користувачів.

Ціни роутерів Асус залежать від експлуатаційних характеристик. Наприклад, моделі з найпростішою конструкцією належать до бюджетного сегмента і коштують до 1500 грн.

Фірмовий інтерфейс налаштування робить процес підготовки роутерів до експлуатації легким і зрозумілим.

Xiaomi

Китайський виробник Xiaomi почав виготовляти бездротові роутери нещодавно. За короткий час він встиг представити на ринку велику кількість моделей, гідних уваги.

Переваги роутерів від Сяомі:

  1. Баланс між ціною і якістю. Найбюджетніші розробки характеризуються довговічністю і надійністю.

  2. Приріст якості з кожною новою моделлю. З кожною наступною розробкою експлуатаційні властивості покращуються.

  3. Підтримка передових технологій. Пристрої актуальні, оскільки підтримують найновіші технології передачі та захисту даних.

  4. Привабливий дизайн. Встановлювати роутери можна прямо на робочий стіл — вони органічно дивляться на фоні іншої техніки.

Huawei

Всесвітньо відомий бренд із Китаю знає секрет якісної техніки. Він виготовляє не тільки телекомунікаційне обладнання, але й багато інших корисних гаджетів. Маршрутизатори від виробника працюють чітко, як годинник.

Акцент виробник робить на універсальних моделях, що можливо використовувати й в офісах, й в житлових приміщеннях.

Ціна багатьох розробок Хуавей доволі демократична, а якість — на висоті. У асортименті є актуальні дводіапазонні моделі, які забезпечують інтернет-з’єднання без перешкод.

TP-Link

Про існування компанії ТП-Лінк хоча б раз у житті чув кожен. Вона відома у всьому світі завдяки великим об’ємам продажів, а також продуманій виробничій і ціновій політиці.

Роутери від TP-Link доступні у всіх цінових сегментах. Навіть з обмеженим бюджетом можна знайти оптимальний варіант в асортименті. Вибір маршрутизаторів величезний, тому відповідні моделі є для будь-яких цілей.

Високу якість брендових гаджетів підтверджують результати різноманітних тестів, а також огляди та рейтинги в інтернеті.

MikroTik

Європейський виробник, який переважно спеціалізується на виготовленні роутерів для офісів різного масштабу. Для пристроїв характерна велика зона покриття, тому їх зручно використовувати навіть у великих приміщеннях. Антени виробник використовує потужні, а налаштування робить гнучкими. Безперешкодне функціонування гаджетів гарантує якісне програмне забезпечення.

Кожен з вищезгаданих брендів заслуговує довіри. Об’єднує п’ятьох виробників прагнення до вдосконалення продукції та бажання задовольнити потреби максимальної кількості людей.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,673Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей