Hardnews

Sony PlayStation 6 – перші рендери нової консолі

Всім відомо, що наприкінці 2020 року в продажу з’явилася чергова ігрова приставка від компанії Sony. Ще з першого дня появи в світі Sony PlayStation 5 приставці вдалося завоювати світову славу, і кожен геймер вів за нею «полювання». Вона по праву вважається найкращою, але ж і час не стоїть на місці, і сьогодні в мережі з’явилися перші фотографії, чи то пак рендери, нової приставки, і називатися вона буде Sony PlayStation 6. Так, дана модель вийде на ринок лише через декілька років, і виробник нічого про неї не говорить, але це не заважає спекулювати на цю тему.

Перший погляд на ігрову приставку майбутнього

Навіть незважаючи на те, що приставка ще не представлена, дизайнери вже намагаються відобразити зовнішній вигляд пристрою. Саме завдяки цим майстрам свого діла ми зможемо мати уявлення якою може бути Sony PlayStation 6. Так, слід пам’ятати, що наведені фотографії це лише уявлення дизайнера, але вони можуть бути і близькими до кінцевого результату, а сам вихід у світ очікується аж в 2025-2026 роках.

На фото можна розгледіти, що приставка повністю виконана в мінімалістичному стилі, а також вона має підсвітку, і кольори в ній постійно будуть змінюватися в залежності від навантаження на пристрій.

Можна сміло передбачати те, що Sony PlayStation 6 можна буде розміщувати як горизонтально, так і вертикально. Швидше за все цього разу підставки не потрібно.

В 6 версії компанія Sony точно перейде на USB Type-C, адже саме в них немає різниці якою стороною вставляти конектор, це також являється плюсом.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button