lifecell

Vodafone, Київстар або Lifecell – хто першим запустить 5G в 2020 році

Обговорення
5G

Високошвидкісні мережі п’ятого покоління приходять в Україну досить швидко, що не може не радувати. Зараз питання вже стоїть не «чи з’явиться в нашій країні 5G?», а «коли саме він з’явиться і який оператор запустить його першим?» Що ж, саме про це ми сьогодні і пропонуємо вам поговорити.


Тестування мереж п’ятого покоління

Як ми вже писали, в грудні мобільний оператор Lifecell вже почав тестування експериментальної технології 5G – мереж п’ятого покоління. У січні, тобто порівняно недавно, з’явилася інформація про те, що оператор подав до контролюючих органів на реєстрацію логотип 5G. Подивитися його можна на сайті Укрпатенту, разом з іншими реєстраційними марками різних брендів, що працюють на ринку нашої країни.

На даний момент тестування мереж п’ятого покоління йде повним ходом. Воно стартувало 1 грудня 2019 і має завершитися до 31 травня 2020 року. Лайф проводить його разом зі шведською компанією Ericsson, хоча очікувалося, що, будучи власністю турецької компанії Turkcell, оператор вибере саме турецького постачальника послуг. Очікується, що експериментальна технологія буде запущена в шести найбільших містах нашої країни, де проживає більшість людей, що користуються послугами мобільного інтернету. Це Київ, Дніпро, Харків, Львів, Одеса та Черкаси. Компанії врахують результати тестування, і потім приступлять до монтажу мереж п’ятого покоління по всій території України. У мережі вже з’явилося зображення торгової марки 5G від Lifecell, ось воно:

5G - зображення торгової марки

5G – зображення торгової марки

Перехід на 5G-формат дозволить підвищити швидкість мобільного інтернету на порядок і досягти швидкостей, порівнянних з кабельним з’єднанням для домашніх ПК. Ви зможете спокійно завантажувати фільми або стрім в найкращому розширенні. На даний момент повноцінні мережі п’ятого покоління є тільки в найбільш розвинених країнах, таких, як Японія, Південна Корея, деяких штати США, китайськіих мегаполісах. Ведеться тестування мереж по всьому світу, в тому числі в країнах Європейського Союзу, Російської Федерації, Бразилії, ПАР. Очікується, що протягом 2020-2021 року 5G витіснить 4G по всьому світу, і Україна нарешті не буде плестися в відстаючих – нагадаємо, свого часу, крім України, 3G був недоступний тільки в КНДР і африканських країнах.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Названо найпопулярніший месенджер серед українців

В минуле

Очікуваний Poco X2 хизується можливостями

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.