Новини

Facebook звинувачує Apple у взломі телефону Джеффа Безоса

У недавній офіційній заяві представник Організації Об’єднаних Націй (ООН) заявив, що популярний месенджер WhatsApp не є безпечним програмним забезпеченням, оскільки з його допомогою був зламаний смартфон Джеффа Безоса (Jeff Bezos), засновника Amazon.


Компанія Facebook виступила на захист WhatsApp та переклала провину за злом iPhone на Apple. Нік Клегг (Nick Clegg), віце-президент зі зв’язків з громадськістю Facebook, пояснив, що не WhatsApp став причиною злому того самого iPhone.

Раніше повідомлялося, що наслідний принц Саудівської Аравії Мухаммед ібн Салман (Mohammed bin Salman) може мати пряме відношення до цього, так як з його телефону по WhatsApp було відправлено зашифроване повідомлення, яке містило шкідливий файл. Це призвело до крадіжки кількох гігабайт даних та особистої інформації Джеффа Безоса.

[adsforwp id=”10622″]

WhatsApp

Нік Клегг стверджує, що програмне забезпечення (WhatsApp) не було зламано, оскільки сервіс використовує наскрізне шифрування. Він додав, що він «дуже, дуже впевнений» в безпеці WhatsApp.

Далі, топ-менеджер Facebook додав, що шкідлива програма була написана саме для iOS та безпосередньо впливала на iPhone, щоб отримати доступ до особистих даних Безоса.

Back to top button