Новини

З’явились нові факти у справі взлому телефону засновника Amazon

Як повідомляє видання The Guardian, наслідний принц Саудівської Аравії Мухаммед ібн Салман (Mohammed bin Salman) може мати пряме відношення до злому смартфона Джеффа Безоса (Jeff Bezos), засновника Amazon.

Даною інформацією поділилися джерела, які знайомі з ходом розслідування інциденту, що стався у 2018 році. Результати експертизи показали, що зашифроване повідомлення, відправлене Безосу з телефону Мухаммеда ібн Салмана, містило шкідливий файл.

В результаті зі смартфона одного з найбагатших людей в світі було завантажена величезна кількість інформації.

[adsforwp id=”10622″]

Mohammed bin Salman

Джефф Безос також є засновником і власником аерокосмічної компанії Blue Origin та власником видання The Washington Post. Після виявлення факту про можливу причетність Мухаммеда ібн Салмана до злому телефону Безоса слідство почне повторне вивчення того, чим займалися наслідний принц Саудівської Аравії і його оточення в місяці, які передували вбивству журналіста Джамаля Хашогджі в жовтні 2018 року.

Нагадаємо, в березні минулогоо року стало відомо, що хакери з Саудівської Аравії отримали доступ до телефону Безоса і зламали його, отримавши доступ до особистих фотографій та інших персональних даних.

Це одна з причин, за якими американський підприємець, винахідник та інвестор Ілон Маск (Elon Musk) при покупці кожного нового смартфона знищує попередній.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button