Новини

Apple стала лідером ринку преміальних смартфонів

Індія – один з найважливіших ринків для багатьох виробників смартфонів. Для Apple він теж важливий, але компанія ніколи не могла похвалитися там хорошими продажами – iPhone просто занадто дорогі для багатьох жителів країни.

Зокрема, в 2018 році Apple зафіксувала на індійському ринку спад продажів на 43%, тобто майже вдвічі. Однак в 2019 році ситуація почала змінюватися.

В четвертому кварталі, згідно з попередніми даними, Apple повернула собі звання лідера преміального сегмента смартфонів. В даному випадку до преміального відносяться пристрої вартістю від 500 доларів (деякі джерела вважають від 400 доларів).

[adsforwp id=”10622″]

Apple-India

Якщо точніше, Apple нібито зайняла 50,1% даного сегменту, тоді як Samsung зуміла зайняти 28,8%, а OnePlus – 10,3%.  

Очікується, що за підсумками минулого кварталу Apple зайняла в Індії 2% всього ринку, показавши зростання на 41%. Правда, зростання за підсумками всього року перебувало на рівні 6%.

Причина ситуації, що склалася, як вважають аналітики, в тому числі в швидкому виведенні на ринок нових смартфонів та щодо невисокої ціни на iPhone 11. Звичайно, величезний внесок, як і всюди, зробив iPhone XR. Саме цей апарат був найбільш продаваним в лінійці Apple у другому і третьому кварталі.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button