Новини

Тести DxOMark хвалять відеозйомку iPhone 11

Вчора ми писали прикрі результати тесту основної камери смартфона Sony Xperia 5. Незважаючи на потрійну камеру, апарат виступив в тесті DxOMark на рівні подвійної камери iPhone 8 Plus.

А сьогодні приклад зворотний: iPhone 11 із здвоєною камерою виступив в тестах на рівні Huawei P20 Pro та Xiaomi Mi 9, які мають по три модуля.

Ватро нагадати, що Apple відома своїми можливостями вичавлювати з камери смартфона максимум того, що взагалі можна вичавити.

[adsforwp id=”10622″]

iphone11 DxOMark

В цілому, фахівці DxOMark хвалять iPhone 11, навіть не дивлячись на те, що смартфон випав з Топ-10 (поки в зведеному рейтингу він посідає 17 місце). За якістю фотозйомки він сильно поступився iPhone 11 Pro Max (у того 124 бали, у iPhone 11 – 112 балів), проте, по частині відеозйомки майже паритет: iPhone 11 Pro Max – 102 бали, iPhone 11 – 101 бал.

Великі розбіжності в оцінках фотозйомки пов’язані в першу чергу з відсутністю в iPhone 11 телеоб’єктива. Власне, низька якість при масштабуванні – один з мінусів камери при фотографуванні. Ще фахівцям не подобається артефакти на знімках, невідповідна фокусна відстань для портретів (26 і 13 мм, тому нічого дивного), і перетримані знімки при зйомці нічних портретів зі спалахом.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button